Serwisy www – projektowanie, wykonanie i administracja

Realizujemy kompleksowy pakiet usług związanych z wykonaniem i administrowaniem stron www opartych o różne rodzaje CMS a także stabilny hosting serwisów internetowych i poczty email.

Realizacja serwisów www

Jak dobrze sięgnąć pamięcią, to pierwszy zrealizowany przez naszych specjalistów serwis www powstał około roku 1997. Od tego czasu nieustannie sami uczymy się nowych rzeczy i poszerzamy horyzonty, by realizować najlepsze serwisy internetowe.

Tak więc z cała odpowiedzialnością można powiedzieć, że zlecając nam produkcję Waszej strony www – jesteście w dobrych rękach.

Realizujemy  serwisy o dowolnej konstrukcji, w nowoczesnych technologiach, z zastosowaniem dobrych praktyk dotyczących jego pozycjonowania, estetycznych i automatycznie dostosowujących się do przeglądarki i urządzeń mobilnych.

Administracja serwisów www

Zapewniamy pełen zakres prac – aktualizację treści stron www, ich rozwój funkcjonalny oraz  aktualizacje i administrację bezpieczeństwa CMS.

Nasze codzienne wsparcie administracyjne www pozwoli zaoszczędzić Wam czas, który do tej pory był przeznaczany na samodzielne działania w tym zakresie, lub ciągłe poszukiwanie wykonawców pod konkretne prace.

Płacąc za konkretny zakres regularnie realizowanych zadań – jednorazowo lub w abonamencie – optymalizujecie koszty i oszczędzacie czas i pieniądze bez konieczności utrzymywania dodatkowych etatów w firmie czy ciągłego szukania podwykonawców.

Stabilny i godny zaufania hosting

W ofercie posiadamy także usługę hostingową, w ramach której udostępniamy:

  • nowoczesny i stabilny hosting www i email
  • wykup i obsługę dowolnej ilości domen
  • wykup i instalację certyfikatów SSL
  • wsparcie administracyjne w zakresie konfiguracji i uruchamiania usług hostingowych
  • codzienne kopie bezpieczeństwa
  • 24h nadzór administracyjny nad serwerami

Dla wybranych planów stałej administracji www lub Wordpress – usługa hostingowa jest bezpłatna.

Realizacja serwisów i stron www

Przedstawiamy kilka naszych realizacji. Są to serwisy internetowe o różnej strukturze, wykonane od podstaw jak i przebudowane. Portfolio i więcej przykładów przesyłamy na życzenie.